May 9, 2013

Kafamı satışa çıkardım.

Birazdan söyleyeceğim şey yüzünden Justin Bieber konserine gidemedi diye intihara meyleden kız gibi görünebilirim ama LÜTFEN BİRİ BENİ ÖLDÜRSÜN ARTIK YA. Grup çalışmaları hayatımı öyle bi' sömürdü ki bunu diler hale geldim zira. Bütün bu grup çalışmalarının amacı iş bölümü falan sanıyoruz ya biz, "Oh ya, bu defa daha az çalışçam." diyoruz ya hani hep, heh işte NAH! O işler hiçbir zaman öyle olmuyor ve her grubun bir salağı vardır, bizimkinde de bu role bizi layık görmüş olacaklar, kimse kılını kıpırdatmıyor anasını satayım ya. 12 kişilik grupta bundan rahatsızlık duyan kişilerin sayısı da maksimum üç falan. 

Ayrıca çok rica ediyorum, grup çalışması gerektiren bir projedeyseniz ve bir bahaneye ihtiyacınız varsa, lütfen. Ama lütfen, azıcık inandırıcılığı olan bir şey olsun. Ben ve benim gibi, -çoğunlukla- vicdan yapıp işin büyük kısmının altına girenler, zaten salaklığımızı kabul ederek başlıyoruz işe. Bu şekilde yüzümüze vurulması inanın hiç hoş olmuyor. Kıza "12'ye kadar bekle, sana raporu atacağız slayt yapacaksın, o saate kadar atmamış olursak yat uyu." dedik; bir saatte göz tansiyonu çıkmış. Ulan sanki saat 12'ye kadar gözlerini ekrandan ayırma dedik ya........ Niye bakıyorsan o kadar! YAPMIYOM LAN. Yapmıyom anasını satayım. Batıcam ama sizi de batırıcam.

Neyse iyyki Kepzelt Varos var da azıcık sakinleşiyorum.

3 comments:

Atyarisindaki Eşek said...

Grup Çalışmaları ikinci bir emre kadar yasaklansın, ekmek kuyrukları ve sokağa çıkmak da...
Aptal olmak da yasaklansın en azından grup çalışması süresince.

Cessie said...

Merhaba,
Ben blogumu genel izleyici kitlesine :D kapatmak durumunda kaldım. Ben de bloguma yorum bırakan insanlara dönüyorum haliyle. Eğer mail adresinizi verirseniz sizi de ekleyebilirim okuyabilecek kişiler listesine. Böyle olması beni üzdü, ama bir süre böyle olacak. Şuraya mail atabilirsiniz: asteroidc777@hotmail.com

Ucan Karavan said...

:)) Bildiğin gülümsedim haline. Kızma hemen, tanıdık geldi diye ;))