Dec 23, 2011

Fazlasıyla gecikmiş bir şeyler ve birkaç çizim.

Yazmaya koca bir -hatta iki- özürle başlamalıyım sanırım. Zira çok geç kaldım bu mim ve ödül yazısını yazmak için ama yine de Aquamarine ve Mr.E'ye bolca teşekkürlerimi göndermeyi ihmal etmiyorum.

Ödülü Aquamarine göndermişti ama sanırım o post'u kaldırmış blogundan, göremedim.:/

Mr.E'den gelen mimin konusu ise yeni yıl için istediğim 12 şey. Oniki tane çıkar mı bilmiyorum ama başlayalım bakalım...
1. "Yarım saat sonra ders çalışacağım." deyip yarım saat sonra gerçekten de ders çalışmaya başlayabilmek. Evet, yeni yılda en çok istediğim şey bu yetiye sahip olmak sanırım.
2. Düzen. Özellikle uyku düzeni.
3. Sercan'ın üşengeçlikten bir türlü yollayamadığı mektubu göndermesi. (OHA! Göz Açık Rüya da, kepenkleri indirmiş. Neden herkes bloglarını terkediyor?! Ağız tadıyla sitem bile edemiyorum!)
4. Limonlu dondurma.
5. Vişneli dondurma.
6. D.Gray-man'in bütün ciltleri. (Bu arada yeni chapter'a da az kaldı. Umarım mangaka 15 sayfa civarı çizmemiştir yine. Bir ay boyunca bekleyip 15 sayfa ile karşılaşmak...çok.sinir.bozucu!)
7. Ehliyet. (Bugün, bu dünyadaki 17.yılımın son günü bu arada.)
8. Resim tableti.
9. 1 Nisan'da, birilerine şaka yapabilecek ruh haline sahip olmak. Malumunuz YGS var o gün, gülecek takatim bile kalmayabilir.
10. Her yıl bilet almama rağmen amorti bile alamadığım, Milli Piyango'nun bu sene bana çıkması.
11. Akabinde milyoner olmak.
12. Dünya barışı. (Eh, hep kendim için bir şeyler istemek olmazdı. Tamam. İsteyebileceğim tonla şey varken, isteyecek bir şey bulamadım da denebilir.)

Çizdiklerime gelirsek... İlk iki çizim, Portgas D. Ace, One Piece'ten. Diğer çizimdekiler de D.Gray-man'in mangasından Allen -chapter 210'dan-, Cross ve Mana -206'dandı sanırım bunlar da.-.Bu arada, benden Vicious çizmemi isteyen biri vardı. Halâ varsa şayet ve okuyorsa burayı, bana güzel bi' resim atarsa çizebilirim. Ben düzgün bir şey bulamıyorum çünkü.
Bugünün şarkısı da bu olsun.

9 comments:

Anonymous said...

JG!!! Çizimler ve istekler iyiymiş! :D

Mr.E said...

Hepsi olsun inşallah :D

JG said...

@AtYarışındakiEşek, Teşekkürlerrr!:D
@Mr.E, amin inşallah. Özellikle 10 ve 11 olursa, dile benden ne dilersen.:D

Mr.E said...

Seni de 3. sıraya yazdık; ben ve ismini vermek istemeyen seyirci'den sonra sen de 3. talihli ol o zaman büyük ikramiyeye :)

JG said...

Eyvahlar olsun. Mimin gelişim sürecine yabancı kaldım. Çok isteyen yoktur inşallah. Böyle böyle bayağı bölünür çünkü para.:/

Mr.E said...

4 çeyrekten fazla bölmüyoruz :) adam başı 10 milyon ;)

JG said...

oo iyiymiş. anlaştık o zaman!:)

Aquamarine said...

Temamdan dolayı teknik bir problem yaşıyorum, aslında kaldırmadım. Ve seni cidden çizimlerinden dolayı çok kıskanıyorum. Umarım her şey istediğin gibi olur.

JG said...

anladım. o zaman düzelmesini bekleriz, n'apalım. kıskanılacak bir şey yok aslında ama şimdi yine biri çıkıp bir şeyler der diye teşekkür etmekle yetiniyorum, çok teşekkürler! ve umarım senin de isteklerin gerçekleşir.:)